Inwestycja Bonarka II

Kraków Podgórze Duchackie, ul. Puszkarska

opis inwestycji

Pomiędzy malowniczym Podgórzem a Wolą Duchacką i zielonymi Łagiewnikami rozciąga się Bonarka. . Doskonała geolokalizacja sprawia, że ten nowoczesny rejon Krakowa łączy rekreację, park, rezerwat, biurowy dystrykt, usługi oraz ofertę zakupową największego centrum handlowego w mieście. Wszystko w sąsiedztwie. Wszystko na miejscu. Łatwo, sprawnie, funkcjonalnie, bez pośpiechu.
Osiedle Bonarka Living to 7 piętrowy budynek ze 143 mieszkaniami o zróżnicowanej powierzchni od 40 do 105 mkw., wszystkie mieszkania posiadają balkon lub ogródek.

W inwestycji znajdziemy szereg rozwiązań Echo Smart (zdalne zarządzanie mieszkaniem) i lifeservices, takie jak: inteligentne skrzynki pocztowe, stanowisko do ładowania pojazdów elektrycznych, stanowisko carsharingu, stojaki i na rowery, podziemny garaż z boksami na jednoślady, parkingi naziemne, podziemne i rodzinne.

W najbliższym sąsiedztwie inwestycji znajdują się: jedno z największych centrów handlowych Bonarka City Center - 1 min, liczne kompleksy biurowe np. Bonarka4Business, opieka medyczna, placówki edukacyjne oraz rozległe tereny zielone – ponad 40 ha zielonej przestrzeni - rezerwat przyrody Bonarka, kamieniołom Liban, kopiec Krakusa.

Osiedle  jest doskonale skomunikowane 
- regularne kursy miejskich linii autobusowych i tramwajowych;
- oddalony o 180 metrów najbliższy przystanek komunikacyjny;
- kładka i ścieżka rowerowa w stronę centrum (ok. 9 min do Bulwarów Wiślanych);
- właśnie budowany przystanek Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej (ok. 1 min od inwestycji);
- planowana budowa Ronda ul. Przyjaźni Polsko – Wegierskiej / ul. Fredry;
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

szczegóły inwestycji

Kraj
POLSKA
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Powiat
Kraków
Gmina
Kraków
Miejscowość
Kraków
Dzielnica - osiedle
Podgórze Duchackie
Ulica
Puszkarska

zalety inwestycji

najbliższa okolica

parametry eko

energooszczędność

termoizolacyjność

zapytaj o szczegóły