Inwestycja Fabryczna

Kraków Grzegórzki, ul. Fabryczna

opis inwestycji

Kukla Nieruchomości Prezentuje.
Część mieszkaniowa będzie składała się z dwóch budynków mieszkalnych z lokalami usługowymi w parterze. Aktualnie w ofercie znajduje się pierwszy z nich – dziesięciopiętrowy budynek M1 w zabudowie kaskadowej, w którym zostało zaprojektowanych 207 mieszkań o powierzchni od 34 do 200 m2. Na poziomie -1 będzie znajdował się garaż wielostanowiskowy z wydzielonymi miejscami postojowymi. Część mieszkań na najwyższej kondygnacji będzie posiadać tarasy na dachu budynku. 
Część biurowa, czyli Fabryczna Office Park, która powstaje w ramach kompleksu Fabryczna City, jest kompleksem pięciu biurowców o łącznej powierzchni najmu ok. 67 tys. mkw.
Do mieszkania można zakupić komórkę lokatorską w cenie 4000zł/m2
Garaże: W inwestycji będą dostępne miejsca postojowe w hali garażowej cenie 50000zł
Komunikacja: Tramwaj 300 metrów, Przystanek kolejowy 2,3 km Odległość od Centrum: 2,6 km
Zapraszamy na Prezentacje
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

szczegóły inwestycji

Kraj
POLSKA
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Powiat
Kraków
Gmina
Kraków
Miejscowość
Kraków
Dzielnica - osiedle
Grzegórzki
Ulica
Fabryczna

zalety inwestycji

najbliższa okolica

parametry eko

energooszczędność

termoizolacyjność

zapytaj o szczegóły