Lokum Salsa

Kraków Zabłocie, ul. Stanisława Klimeckiego

opis inwestycji

Zabudowa osiedla  składać się będzie z trzech pięciopiętrowych segmentów otaczających dwa wewnętrzne dziedzińce. Elewacje budynków pokryte będą okładziną klinkierową w kolorze czerwonej cegły oraz białym tynkiem.

W ramach inwestycji powstaną mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe z balkonami na piętrach oraz prywatnymi ogródkami na parterach. We wszystkich lokalach pojawią się okna typu porte-fenetre, które zapewnią dobre doświetlenie wnętrz. Na najniższych kondygnacjach zostaną w nich zainstalowane rolety zewnętrzne. Każde mieszkanie będzie miało antywłamaniowe drzwi wejściowe oraz domofon.

Starannie zaprojektowane części wspólne wyróżniać będzie podwyższony standard. Podłogi pokryte będą posadzkami gresowymi, a balustrady schodów wykonane zostaną ze stali i szkła. We wszystkich budynkach znajdą się cichobieżne windy.

Na terenie osiedla powstanie wielostanowiskowy garaż podziemny kryty zielonym stropodachem. Część kondygnacji podziemnej zajmą także komórki lokatorskie.

Projekt zagospodarowania terenu obejmuje aranżację zieleni, ławki, energooszczędne oświetlenie oraz chodniki.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

szczegóły inwestycji

Kraj
POLSKA
Województwo
małopolskie
Powiat
Kraków
Gmina
Kraków
Miejscowość
Kraków
Dzielnica - osiedle
Zabłocie
Ulica
Klimeckiego
Rok oddania
2021
Liczba lokali
16

zalety inwestycji

Internet
TAK
Telewizja kablowa
TAK
Winda w nieruchomości
TAK
Ogrzewanie miejskie
TAK
Domofon
TAK

najbliższa okolica

Apteka
TAK
Autobus
TAK
Bazarek
TAK
Przedszkole
TAK
Bank/bankomat
TAK
Żłobek
TAK
Szkoła
TAK

parametry eko

energooszczędność

termoizolacyjność

zapytaj o szczegóły