Lokum Siesta

Kraków Dębniki, ul. Rzemieślnicza

opis inwestycji

W urokliwej części Dębnik, między ulicami kobierzyńską i Rzemieślniczą powstaje nowoczesna inwestycja – Lokum Siesta. Będzie to eleganckie osiedle, zachowujące swobodną przestrzeń, wielkomiejski styl oraz elegancję. Dębniki to cicha i spokojna okolica, leżąca nieopodal Starego Miasta, pozwalająca zachować równowagę między odpoczynkiem i relaksem a wielkomiejskim stylem życia. Osiedle jest słoneczne, oryginalnie zaprojektowane, przywodzi na myśl gorący klimat włoskich miasteczek.
Zielone i stylowe
Dla entuzjastów aktywnego spędzania wolnego czasu Lokum Siesta to najlepszy wybór. Nieopodal osiedla powstanie trasa pieszo-rowerowa, która pozwoli cieszyć się bliskością przyrody, rzeką, w sąsiedztwie planowanego Parku Rzecznego Wilgi. Będzie to idealne miejsce na rodzinne spacery, przejażdżki rowerowe bądź jogging. Dla najmłodszych powstanie bezpieczny plac zabaw. Pastelowe barwy elewacji podtrzymają ponadczasowy charakter osiedla. Lokum Siesta będzie posiadać własną przestrzeń rekreacyjno-wypoczynkową wraz z zaprojektowanymi elementami zieleni, w tym: tawuła japońska, pięciorniki krzewiaste czy hortensje.
Funkcjonalne i sprawdzone rozwiązania
Lokum Siesta to doskonała oferta dla każdego. W eleganckim kompleksie znajdzie się 5 budynków, a w nich 576 mieszkań w zróżnicowanych i atrakcyjnych metrażach – od 30 do 93 m2. Przyszli mieszkańcy będą mieć do wyboru zarówno funkcjonalne kawalerki, jak i praktyczne dwu- i trzypokojowe mieszkania. Dla rodziny najbardziej dogodne będą mieszkania 4-pokojowe. W projekcie przewidziana jest również możliwość zmiany układu na ekonomicznym metrażu (ok. 55 m2), z dwóch pokoi z kuchnią, na trzy pokoje z aneksem kuchennym.
Wygodne i bezpieczne osiedle
Większość mieszkań ulokowanych na parterze posiadać będzie ogródki, mieszkania na wyższych piętrach będą dysponować balkonami, a te zlokalizowane na najwyższych kondygnacjach zapewnią mieszkańcom przestronne tarasy. Przepiękny krajobraz za oknem zapewni widok na Wilgę. Poczucie bezpieczeństwa zapewni monitoring osiedla, a komfort życia codziennego zagwarantują miejsca postojowe – zarówno w garażach podziemnych (otwierane za pomocą pilota), jak i te naziemne. Ponadto we wszystkich budynkach zamontowane zostaną cichobieżne i szybkie windy. Posadzki na klatkach schodowych zostaną wykonane w płytek gresowych. Każde mieszkanie wyposażone zostanie w wideodomofon oraz drzwi antywłamaniowe, zapewniające dodatkową ochronę.
Lokum Siesta to wspaniale zaplanowana i przemyślana w każdym detalu inwestycja, zapewniająca przyszłym właścicielom równowagę, harmonię i komfort codziennego życia. Nadzwyczajnie zaprojektowane części wspólne – takie jak dziedziniec oraz miejsca do relaksu – podkreślą przytulny i rodzinny charakter osiedla. Mieszkańcy mogą liczyć na dyskrecję – ogródki zostaną ogrodzone żywopłotami lub wysokimi krzewami.
Dla osób ceniących zarówno wygodę życia w mieście, jaki i spokój – Lokum Siesta będzie idealnym rozwiązaniem.

Inwestycja Lokum Siesta znajduje się na Podgórzu, ul. Kobierzyńska/Rzemieślnicza (3.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Lokum Deweloper.

Cały projekt składa się z 576 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.


Dla przyszłych mieszkańców deweloper Lokum Deweloper przewidział również:

miejsca postojowe podziemne
miejsca postojowe naziemne
W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

szczegóły inwestycji

Kraj
POLSKA
Województwo
małopolskie
Powiat
Kraków
Gmina
Kraków
Miejscowość
Kraków
Dzielnica - osiedle
Dębniki
Ulica
Rzemieślnicza
Rok oddania
2021
Liczba budynków
3
Liczba lokali
16

zalety inwestycji

Internet
TAK
Telewizja kablowa
TAK
Winda w nieruchomości
TAK
Domofon
TAK
Monitoring
TAK

najbliższa okolica

Fitness
TAK
Apteka
TAK
Autobus
TAK
Tramwaj
TAK
Przedszkole
TAK
Bank/bankomat
TAK
Żłobek
TAK
Plac zabaw
TAK
Przychodnia
TAK
Szkoła
TAK

parametry eko

energooszczędność

termoizolacyjność

zapytaj o szczegóły