Wieliczka Park

Mieszkania-Wieliczka

opis inwestycji

Wieliczka Park - pierwsza tego typu inwestycja realizowana w Wieliczce. Zamknięte osiedle, monitoring, całodobowa ochrona, instalacja alarmowa to nie jedyne zalety jakie oferuje deweloper - Jania Construction. Inwestycja zlokalizowana jest w otoczeniu istniejącego lasu, w bliskiej odległości od centrum Wieliczki oraz jest doskonale skomunikowana z Krakowem.

Przedszkole, żłobek, boisko do gry i zabawy, siłownia zewnętrzna, rowerownia, liczne place zabaw to atrakcje, które czekają na najmłodszych właśnie na osiedlu Wieliczka Park. Deweloper nie zapomniał o zagospodarowaniu części wspólnych inwestycji, oraz miejscu spotkań przyszłych mieszkańców. Zadbane alejki między istniejącym i zachowanym lasem oraz cała architektura zieleni będą sprawiały radość z codziennych spacerów.

Na osiedlu swoje miejsce znajdzie cenione w całej Polsce przedszkole sportowo - językowe oraz żłobek Fair Play.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

szczegóły inwestycji

Kraj
POLSKA
Województwo
małopolskie
Powiat
wielicki
Gmina
Wieliczka
Miejscowość
Wieliczka
Dzielnica - osiedle
Czarnochowice
Ulica
Czarnochowicka
Etap prac
w trakcie budowy
Miesiąc oddania
Luty
Rok oddania
2022
Liczba budynków
2
Liczba lokali
25

zalety inwestycji

Internet
TAK
Telewizja kablowa
TAK
Winda w nieruchomości
TAK
Ogrzewanie centralne
TAK
Domofon
TAK
Ogrodzenie
TAK
Parking zewnętrzny na terenie
TAK

najbliższa okolica

Apteka
TAK
Autobus
TAK
PKS
TAK
Przedszkole
TAK
Plac zabaw
TAK
Centrum
TAK
Szkoła
TAK

parametry eko

energooszczędność

termoizolacyjność

zapytaj o szczegóły