Zamknij menu

3 pokojowe mieszkanie Mników

Mników

Posiadamy do sprzedaży mieszkania w nowo powstającej Inwestycji położonej w malowniczej miejscowości Mników w gminie Liszki.

Prezentowane osiedle będzie składało się z 8 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej (4 zespołów zabudowy). W poszczególnych budynkach znajdzie się 16 mieszkań w kolejno realizowanych etapach.

Mieszkania parterowe w prezentowanej Inwestycji będą posiadały powierzchnię 64,33 m2

W ofercie posiadać będziemy lokale trzypokojowe, składające się z : przedpokoju, pokoju 1, pokoju 2, salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz pomieszczenia gospodarczego.
 
Do każdego lokalu mieszkalnego będzie przynależał taras, kameralny ogródek oraz miejsce postojowe.

Komfort oraz bezpieczeństwo przyszłym Właścicielom zapewni w całości ogrodzone osiedle z automatycznie otwieraną bramą wjazdową.

Cała Inwestycja została zaprojektowana z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o każdy detal, według obecnie panujących standardów estetycznych.

Niewątpliwym atutem prezentowanej Nieruchomości jest jej lokalizacja w spokojnej i jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Przystanek autobusowy znajduje się jedynie 400 m od Inwestycji. W najbliższej okolicy znajdziemy także sklepy spożywcze (m.in. Delikatesy, Avita), przedszkole, szkołę, kościół, restauracje, a dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu na łonie natury – ścieżki rowerowe, malowniczą Dolinę Mnikowską ze słynną Jaskinią nad Matką Boską oraz kąpielisko Zbiornik Mników-Cholerzyn. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

514 575 PLN

7 999 PLN/m2

 • Nieruchomość

  Mieszkanie

 • Powierzchnia

  64.33 m2

 • Pokoje

  3

 • Łazienki

  1

 • Rok budowy

  2022