Zamknij menu

3 pokojowe mieszkanie Podgórze ul.Przewóz

Kraków Kraków-Podgórze, ul. Przewóz

Inwestycja przy ul Przewóz 6 znajduje się w dzielnicy Podgórze na Małym Płaszewie. Osiedle składa się z czteropiętrowego budynku z garażem podziemnym. Mieszkania w inwestycji Przewóz 6 posiadają metraże od 32 do 77 mkw.Te, które położone są na parterze posiadać będą ogródki, zaś do tych, które znajdują się na piętrach przynależą balkony lub tarasy.
W ofercie są lokale jednopokojowe, dwupokojowe i trzypokojowe. Mieszkańcy w Przewóz 6 będą mieli do dyspozycji specjalną strefę relaksu na dachu budynku, idealną do spędzenia wolnego czasu . Na inwestycji Przewóz 6 zaplanowano także stację do ładowania samochodów elektrycznych. Lokalizacja mieszkań zapewnia bliskość atrakcyjnych terenów zielonych i rekreacyjnych. W odległości 20 minut spacerem mieści się Zalew Bagry z kąpieliskiem i plażą. 6 minut spacerem jest do Parku Myśliwska, a 10 minut do Parku Rzecznego Ogród Płaszów. 

Płaszów jest znakomicie skomunikowany z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Z pobliskiej pętli autobusowo-tramwajowej Mały Płaszów można wygodnie dotrzeć na dworzec PKP, Rynek czy na modny i klimatyczny Kazimierz. W rejonie pętli jest również parking Parkuj i jedź, który jest świetną alternatywą dla samochodu. W jednym miejscu mamy więc linie tramwajowe, autobusy i kolej. Niedaleko osiedla jest również przystanek, z którego regularnie kursuje kilka linii autobusu miejskiego.
To jedna z najbardziej perspektywicznych i najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa. Urokliwe parki, rozwinięta infrastruktura miejska i komunikacyjna sprawiają, że życie tutaj jest bardzo wygodne. Żłobki, przedszkola, ośrodek zdrowia, apteki i sklepy są dosłownie na wyciągnięcie ręki. O atrakcyjności okolicy świadczą również liczne realizacje mieszkaniowe oraz usługowe i biurowe.

686 500 PLN

10 000 PLN/m2

 • Nieruchomość

  Mieszkanie

 • Powierzchnia

  68.65 m2

 • Pokoje

  3

 • Łazienki

  1

 • Rok budowy

  2022