Zamknij menu

Działka budowlana 2272 m2 Czernichów

Czernichów

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną z drogą dojazdową o powierzchni 2272 m2, położonej w podkrakowskiej miejscowości Czernichów.

NIERUCHOMOŚĆ
Prezentowana działka jest w pełni działką budowlaną w kształcie prostokąta o powierzchni niecałych 23 arów, położona przy ul. Kasztanowej w Czernichowie.
Długość działki wynosi około 60,5 metrów i  35 metrów szerokości. 
Droga dojazdowa o długości 46 metrów i około 4,5 metra szerokości. 
Media:
Grunt nie jest uzbrojony, media tj. prąd, woda i kanalizacja znajdują się w drodze przy ul. Kasztanowej. 

Teren ten jest oznaczony symbolem 40MN/U według planu zagospodarowania terenu są to tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy usługowej wraz z urządzeniami budowlanymi i uzbrojeniem terenu niezbędnym do jej funkcjonowania.

Ustala się parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenów:
– maksymalna powierzchnia zabudowy w odniesieniu do powierzchni działki budowlanej to 50%
– minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej w odniesieniu do powierzchni działki budowlanej w terenach MN/U to 50%
– maksymalna wysokość zabudowy: 9 m 
– wskaźnik intensywności zabudowy: od 0,01 do 1,0.

Działka nie jest obciążona i posiada jednego właściciela. 

LOKALIZACJA:
Nieruchomość znajduje się w podkrakowskiej miejscowości Czernichów. Malownicze położenie jest idealne dla osób ceniących sobie spokój i podmiejski klimat. Bliskość Krakowa (dojazd samochodem zajmuje 20-30 minut), a zarazem małomiasteczkowy charakter miejscowości sprawiają, że jest to idealne miejsce do zamieszkania. 
Czernichów stanowi wspaniałą  bazę wypadową do uprawiania wycieczek pieszych oraz rowerowych. Po drugiej stronie Wisły przebiega Wiślana Trasa Rowerowa. Królowa Polskich Rzek stanowi także dogodny szlak turystyki kajakowej. W Czernichowie znajduje się ponadto klub jazdy konnej działający przy Zespole Szkół Rolniczych, a także  boiska i korty tenisowe. 
W najbliższej okolicy znajdziemy także sklepy (m.in. Lewiatan), weterynarz, 2 przedszkola, szkołę, Kościół, restauracje oraz  cukiernie.

Kupujący nie płaci prowizji!

DODATKOWE INFORMACJE:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć i opisu bez zgody autora jest zabronione.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację

260 000 PLN

127 PLN/m2

 • Nieruchomość

  Działka

 • Typ

  Budowlana

 • Pow. działki

  2272 m2

 • Uzbrojenie

  Nie