Zamknij menu

Działka 38a | Cała budowlana | Regulice

Regulice, ul. Kwarcowa 1

Biuro Kukla Nieruchomości oferuje w pełni budowlaną działkę o wielkości 38 arów na sprzedaż. 

Lokalizacja: Działka znajduje się w malowniczej wsi Regulice zlokalizowanej zaraz obok Alwerni w województwie małopolskim. Miejscowość Regulice zachwyca krajobrazem, licznymi ścieżkami spacerowymi i rowerowymi po okolicznych lasach oraz potokiem Regulka. W centrum wsi znajduje się malowniczy kościół, będący ważnym elementem dziedzictwa kulturowego. W okolicy można również znaleźć lokalną kolej drezynową, tradycyjne gospodarstwa rolne oraz przytulne karczmy serwujące regionalne potrawy, co stanowi doskonałą okazję do poznania lokalnej kuchni i kultury. 

Nieruchomość: Działka z potencjałem o wielkości 38 arów. Na działce znajduję się dom oraz dwa budynki gospodarcze. Główny budynek nadaje się do generalnego remontu lub wyburzenia.
Dodatkowe dwa budynki gospodarcze stanowią idealną przestrzeń do rozbudowy i własnej aranżacji. Sama działka bogata jest w drzewa i tereny zielone. Nieruchomość położona z dala od zgiełku jednocześnie przy zachowaniu bliskości miasta. Wjazd na działkę przebiega bezpośrednio przez ulicę Kwarcową, przez bramę. Działka jest w połowie ogrodzona. Nieruchomość jest delikatnie nachylona i posiada wzniesienia. Teren jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania, działka widnieje jako budowlana z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. 

Dodatkowe informacje: Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

418 000 PLN

110 PLN/m2

 • Nieruchomość

  Działka

 • Typ

  Budowlana

 • Pow. działki

  3800 m2

 • Uzbrojenie

  Nie