Zamknij menu

Obiekt komercyjny ze stawami i działką usługową

Poręba Żegoty

Kukla Nieruchomości oferuje posesję z obiektem gastronomicznym i hotelowym na jednej z piękniejszych działek komercyjnych  o łącznej powierzchni 10 6146 m2. 

LOKALIZACJA
Nieruchomość położona jest w miejscowości Poręba Żegoty, gmina Alwernia przy  samej drodze głównej nr 780 na trasie Kraków – Alwernia – Oświęcim.  
Teren ten usytuowany jest na terenach Rudniańskiego Parku Krajobrazowego, najmniejszego parku w Małopolsce. Jednak na tak małym obszarze znajduje się wiele bardzo cennych miejsc i obiektów przyrodniczych. 
Dojazd do Centrum Krakowa zajmuje około 45 minut (32 km), wyjazd na autostradę A4 około 5 km od obiektu, 
dojazd do Kryspinowa 18 minut (18km), 
Balice lotnisko około 25 minut (21km), Park Rozrywki Energylandia oraz Park Rozrywki Zatorland około 24 minut (19km). 

BUDYNEK I DZIAŁKA
Wybudowany i modernizowany w latach 2003 do 2008 o łącznej powierzchni całkowitej 1 581,30 m2. 
Obiekt poddany rozbudowie jest budynkiem trzykondygnacyjnym (piwnice, parter i poddasze) z dwoma tarasami. 
Wykonany w technologii tradycyjnej , ściany murowane. Istnieje możliwość rozbudowy budynku. 
Na działce znajdują się 3 stawy rybne o głębokości do 3m,  oczko wodne i baseny do odłowu ryb. Posiada dwie reprezentacyjne bramy wjazdowe sterowane elektrycznie, miejsca parkingowe oraz
dużo terenów zielonych.  
Działka nr 763/17 na której mieści się budynek znajduję się częściowo w terenach zabudowy usług komercyjnych, usługowych i mieszkalnych, terenach twałych użytków zielonych (ZR) oraz terenach wód powierzchniowych śródlądowych (WS) 

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ

PIWNICA
Na część podpiwniczoną składają się pomieszczenia z wydzielonymi łazienkami do wykończenia,  kotłownia ze składem opału, pralnia, miejsce na siłownię o łącznej powierzchni 205 m2. 

PARTER
Na parterze budynku znajdują się trzy sale klimatyzowane o powierzchni 463 m2, na ok. 270 osób, taras rekreacyjny o powierzchni 44 m2, z którego rozciąga się piękny widok na stawy wokół lokalu, bufet, kuchnia, toalety, pomiesczenia gospodarcze i socjalne o łącznej powierzchni około 580 m2. 

PODDASZE
Poddasze składa się z dwóch części mieszkalnych. Pierwsza część mieszkalna składa się z 8 pokoi i 8 łazienek (w każdym pokoju jest jedna łazienka) oraz przestronny korytarz z wyjściem na poddasze o łącznej powierzchni 154 m2. 
Na strychu znajduje się mała łazienka oraz 2 przechodnie pomieszczenia z pięknym widokiem na całą posiadłość ze stawami i oczkiem wodnym. 

Druga wyremontowana część mieszkalna o powierzchni około 120 m2, znajduje się w części północno – wschodniej z osobnym wejściem z tyłu budynku i tarasem o powierzchni 39 m2. Na tą cześć składa się kuchnia z aneksem kuchennym, salon, łazienka oraz 3 pokoje. 

INWESTYCJA 
Budynek oraz działka z racji powierzchni, stwarza wiele możliwości rekreacyjnych jak i inwestycyjnych. Obiekt położony jest na terenie zabudowy usługowej, z możliwością rozbudowy. Według planu przestrzennego ustala się przeznaczenie pod budynki użyteczności publicznej jak np. biurowe, administracyjne, handlowe, gastronomiczne, hotele, motele, pensjonaty, ośrodki rekreacji i odnowy biologicznej, oraz budynki związane z kulturą, służbą zdrowia, rzemiosłem oraz inne, wraz z urządzeniami budowlanymi i uzbrojeniem terenu niezbędnymi do ich funkcjonowania. 

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji. 

DODATKOWE INFORMACJE:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć i opisu bez zgody autora jest zabronione.

Zapraszam na prezentację  

4 999 000 PLN

47 PLN/m2

 • Nieruchomość

  Lokal komercyjny

 • Rodzaj budynku

  Restauracja

 • Powierzchnia

  106146 m2

 • Pokoje

  15