O nas

Zajmujemy się pośrednictwem na rynku nieruchomości. Doświadczenie w branży zdobywamy od 1999 roku. Obsługujemy zlecenia na terenie Małopolski.

RYNEK NIERUCHOMOŚCI BEZ TAJEMNIC

W oparciu o preferencje Klienta oferujemy pomoc w kwestiach kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi marketingowych.
Każdy nasz Klient może liczyć na bezpłatną pomoc w zakresie finansowania nieruchomości. Działamy ze sprawdzonymi pośrednikami kredytowymi, którzy przygotują dla Państwa najciekawsze oferty.
Klient, korzystając z usług naszej firmy, ponosi koszt jedynie, gdy zadanie zostanie zrealizowane. Naszym Klientom oferujemy ekskluzywne umowy pośrednictwa, dzięki czemu możemy zapewnić jak najwyższy standard obsługi. Stosujemy wszelkie znane nam i dostępne sposoby, by w pełni fachowo zrealizować Państwa oczekiwania.
Służymy także radami w zakresie przygotowania nieruchomości do sprzedaży. Podpowiemy, jakich metod i działań użyć, by uzyskać jak najlepszą cenę za wystawianą nieruchomość.

WIRTUALNE SPACERY - SPRAWDŹ NIERUCHOMOŚĆ Z WŁASNEGO FOTELA

Dla Państwa wygody stosujemy opcję obejrzenia nieruchomości za pomocą usługi wirtualnego spaceru. 
Jako biuro pośrednictwa nieruchomości nastawieni jesteśmy na ciągły kontakt z Klientem i potrafimy wsłuchać się w jego potrzeby. Uważamy, że każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie i tak właśnie działamy.
Staramy się dopasować świadczone przez nas usługi do wymogów i oczekiwań każdego Klienta. Zespół naszych pracowników to osoby kompetentne, życzliwe, godne zaufania i skupione na swoich zadaniach. 

FACHOWE DORADZTWO

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami! Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

BEZPIECZEŃSTWO

Nieruchomości stanowią jeden z najcenniejszych elementów majątku każdej rodziny, a często wręcz dorobek całego życia. Ładunek emocji związany z ich sprzedażą jest więc ogromny, a przy takiej operacji nie ma miejsca na błędy. Dlatego warto skorzystać ze wsparcia naszej firmy, która zadba o bezpieczeństwo transakcji i spokój właściciela.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I ENERGII KLIENTÓW

Czas Klienta jest dla nas niezwykle cenny. Bierzemy na siebie wiele obowiązków, którymi obarczeni byliby klienci w przypadku samodzielnej próby sprzedaży, wynajmu czy zakupu nieruchomości.

STAŁY KONTAKT Z KLIENTEM

Z każdym Klientem utrzymujemy stały kontakt, rzetelnie informujemy o postępach w powierzonym nam zadaniu.

Zapraszamy do kontaktu już dziś! Na bieżąco odpowiemy na Państwa pytania, przeanalizujemy potrzeby oraz dobierzemy optymalny plan działania, prowadzący do satysfakcjonującego zakończenia transakcji. Zadowolenie naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu!