Sprzedaż nieruchomości

Chcesz sprzedać mieszkanie, dom, działkę, lokal, czy kilkadziesiąt mieszkań w nowej inwestycji. Niezależnie od rodzaju każda nieruchomości musi stać się dobrym produktem , mieć właściwą strategię cenową, przemyślany marketing ,musi także zaistnieć współpraca z rynkiem oraz umiejętność negocjacji. Nasze sprawdzone działania są więc dla każdego, kto naprawdę chce sprzedać nieruchomość.

W Kukla Nieruchomości nie mamy wpływu na lokalizację, jednak mamy wpływ na pozostałe czynniki, które sprawią, że Twoja nieruchomość zostanie sprzedana szybko za możliwie najlepszą cenę.

 Nasze działania to:
- Szybkość
Publikacja Twojej oferty trwa zazwyczaj mniej niż 24h od spotkania z agentem
Średni czas potrzebny na sprzedaż nieruchomości to około 3 miesiące
Popularne rodzaje nieruchomości sprzedajemy nawet w kilka dni!

- Oszczędność czasu
Twój agent zajmie się wszystkim- promocją oferty i przygotowaniem transakcji.
Od teraz to Nasze Biuro przejmuje pokazywanie nieruchomości klientom i agentom innych biur nieruchomości
Wszelką dokumentację przygotujemy za Ciebie.

Maksymalna cena nieruchomości

Dzięki naszemu doradztwu i pomocy jesteśmy w stanie wygenerować dla klienta znacznie wyższy zysk ze sprzedaży czy wynajmu nieruchomości. Pozwala to na osiągnięcie zysków, nawet do 25%. Tego typu rozwiązanie z pewnością zadowoli wiele osób, które poszukują możliwości rentownej sprzedaży czy wynajmu swojego domu, nieruchomości komercyjnej lub mieszkania.

Prezentacja Nieruchomości

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, dlatego też tak duży nacisk kładziemy na właściwą prezentację. W przyjaznej atmosferze, nie pospieszając klienta pozwalamy zapoznać się z nieruchomością i poczuć się, jak u siebie. Udzielamy wyczerpujących informacji i budujemy relacje z kupującym.

Formalności

Nadzorujemy proces gromadzenia odpowiednich dokumentów, ustalamy zapisy umowy z notariuszem. Tak, aby był to proces bezpieczny i korzystny dla klienta.

Pewność i Bezpieczeństwo

Działamy w oparciu o licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 25920, wydaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości
Posiadamy ubezpieczenie OC pośrednika w obrocie nieruchomościami z sumą ubezpieczenia 500 000 euro.

Jeśli chcesz sprzedać Swoją nieruchomość a nie `sprzedawać` napisz do nas. Umówimy się na spotkanie, na którym wspólnie zdecydujemy czy możemy Ci pomóc.