Zamknij menu

Dla Deweloperów

Jeśli budujesz osiedle domów jednorodzinnych czy wielorodzinnych, możesz mieć u Nas swoje biuro sprzedaży.

Nie musisz zatrudniać pracowników i sam prowadzić setek rozmów i jeździć na budowę w celu prezentacji nieruchomości.

Przy Umowie na wyłączność zajmiemy się wszystkim za Ciebie od Marketingu do samej sprzedaży. Ty w tym czasie możesz zająć się przygotowaniem nowego projektu.

Dzięki pełnej obsłudze sprzedaży oraz działaniom marketingowym, oferowanym przez  nasze  biuro , deweloper może odczuć oszczędność czasu i dużą wygodę. Agenci dedykowani do obsługi rynku pierwotnego prowadzą kalendarz spotkań, analizują efekty oraz działania firm konkurencyjnych. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu potrafią także szybko reagować na zmiany rynkowe.

Współpracując z biurem nieruchomości, deweloper nie musi poświęcać swojego cennego czasu na przeprowadzanie prezentacji z zainteresowanymi klientami. Pełną ich obsługą zajmują się agenci, którzy od poniedziałku do soboty, przyjmują zapytania od poszukujących i starają się zawsze dopasować swój czas do ich potrzeb. Deweloper wobec tego może skupić się na innych zadaniach, które są równie pilne.

Sprawny marketing to nieodzowna część procesu sprzedaży. Biuro Kukla Nieruchomości jako jedno z niewielu ma swój własny dział marketingu, który zapewnia pełne wsparcie każdej inwestycji. Promocja może mieć formę pobudzenia zainteresowania istniejącą już inwestycją, bądź kreowanie całej kampanii reklamowej od samego początku. Marketingowcy wykorzystują wszelkie narzędzia, by jak najlepiej wypromować inwestycję dewelopera. Należą do nich między innymi online marketing, organizacja eventów takich jak np. dni otwarte czy uczestnictwo w targach mieszkaniowych. Dodatkowo, do zadań marketingu należy promowanie dewelopera w tekstach blogowych i stronie www biura Kukla Nieruchomości, która generuje największą ilość zapytań. Co więcej tworzymy także dodatkową stronę internetową konkretnej inwestycji. Inwestycja widnieje także na bannerach reklamowych, które są częścią promocji outdoorowej. Dział marketingu umieszcza oferty na najbardziej prestiżowych i popularnych portalach ogłoszeniowych i sukcesywnie wyróżnia je, aby utrzymać je na jak najwyższej pozycji w listingu. Dzięki zadaniom wykonywanym przez marketing, poza promocją wśród poszukiwaczy nieruchomości z rynku pierwotnego, docieramy także do zwolenników wtórnego, którzy często zmieniają zdanie pod wpływem dobrego przekazu.

 

Mamy nadzieję, że zaciekawiła Cię przedstawiona przez nas oferta i zdecydujesz się powierzyć swoje interesy w nasze ręce. Zapewniamy Cię, że do każdego projektu podchodzimy z pełną odpowiedzialnością. Nasi agenci przeprowadzą Twoich klientów przez cały proces kupna, zapewniając opiekę nad transakcją, a Ty odczujesz oszczędność czasu i wygodę.

Opinie naszych

Klientów

Nie znalazłeś

czego szukasz?

Napisz do nas