Zamknij menu

Kupno nieruchomości

Posiadamy bardzo interesujące propozycje, które z pewnością zainteresują wielu potencjalnych klientów. Zaletą zakupu nieruchomości tego typu jest fakt, iż klient osobiście jest w stanie przekonać się o faktycznym jej stanie oraz może poznać wszystkie jej wady i zalety, które pomogą mu w podjęciu ostatecznej decyzji.

Każda oferowana naszym klientom nieruchomość na rynku wtórnym, jest przez nas weryfikowana i dokładnie sprawdzana pod kątem stanu prawnego. Zainteresowani zakupem klienci mają nieograniczoną możliwość odwiedzenia danego mieszkania czy domu i przekonania się o ich faktycznym stanie. W procesie selekcji ofert staramy się wybierać tylko te najbardziej atrakcyjne i przystępne cenowo. Dla nas liczy się również zagospodarowanie okolicy, położenie budynku, odległość od ulicy, obecność rozwiniętej infrastruktury czy łączna ilość przystanków autobusowych i węzłów komunikacyjnych.

Posiadamy interesujące oferty kupna nieruchomości wtórnych, które wymagają niewielkich remontów, delikatnego odświeżenia, jak również i te, do których można wprowadzić się właściwie od zaraz. Znajdą u nas Państwo także propozycje mieszkań i domów gotowych do zamieszkania – w pełni wykończonych, z odpowiednim wyposażeniem kuchni i łazienki, które znajdują się w doskonałym stanie i optymalnym standardzie. Oferujemy mieszkania na różnych kondygnacjach i w wielu typach budynków, zarówno tych bardzo nowoczesnych, jak i pochodzących z dawnych lat. Staramy się negocjować ceny z pierwotnymi właścicielami – tak, aby zakup nieruchomości z rynku wtórnego był dla Państwa jak najbardziej opłacalny.

Rynek pierwotny

W ofercie naszego biura nieruchomości posiadamy także szereg atrakcyjnych mieszkań i domów z rynku pierwotnego. Tego typu propozycja oznacza, iż staną się Państwo pierwszymi właścicielami nowo wybudowanej nieruchomości. To wspaniała oferta dla tych osób, którym zależy na zakupie nowego mieszkania czy domu oraz tych, którzy nie znaleźli dla siebie żadnej, ciekawej opcji w zakresie zakupu nieruchomości z tak zwanej `drugiej ręki” (od poprzedniego właściciela).

Posiadamy nieruchomości z rynku pierwotnego wyposażone w nowoczesne windy, przestronne i funkcjonalne parkingi podziemne, pełny monitoring, całodobową recepcję czy przestronne oraz stworzone z ekologicznych materiałów tarasy oraz patio z ogródkiem. Ponadto, w swoich ofertach posiadamy także liczne propozycje dedykowane klientom, którzy oczekują wysokiego standardu i poszukują nieruchomości luksusowych.

Dopełniamy wszelkich formalności dotyczących zakupu, jak również na bieżąco doradzamy w kwestii ubiegania się o przyznanie kredytu hipotecznego.

Proponujemy tylko sprawdzone nieruchomości

Zanim zaproponujemy Ci jakąkolwiek nieruchomość spełniającą  Twoje kryteria sprawdzimy aktualność ofert, skontaktujemy się z właścicielem lub agentem, sprawdzimy stan prawny.
Zanim zaprosimy Cię na prezentację nieruchomości obejrzymy ją dla Ciebie. Ocenimy, czy to naprawdę nieruchomość spełniająca Twoje preferencje.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak szybko i korzystnie kupić swoją nieruchomość, umów się z nami na niezobowiązujące spotkanie.

Opinie naszych

Klientów

Nie znalazłeś

czego szukasz?

Napisz do nas