Zamknij menu
Slider image

Jak sprzedamy Twoją nieruchomość

  • Szybko
  • Profesjonalnie
  • Za najlepszą cenę

Jak wygląda proces współpracy

step alt

1 Ropoczęcie współpracy

Rozpoczynamy współpracę od poznania się nawzajem. Zbudowanie relacji miedzy nami, a naszym klientem jest priorytetowe, oparte na obopólnym zaufaniu, szczerości, a przede wszystkim przejrzystości współpracy.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszym biurem najpierw postawimy na poznanie wszelkich Twoich oczekiwań. Musimy wiedzieć czego wymagasz. Przedstaw nam swój cel-szybka sprzedaż, maksymalny zysk, zamiana nieruchomości, a może sprzedaż nieruchomości po przeprowadzeniu się w inne miejsce? Przekaż nam swoje potrzeby, a my przygotujemy dla Ciebie strategię, tak abyś był w pełni usatysfakcjonowany.

2 Pracujemy tylko na wyłączność

Pracujemy tylko na wyłączność i reprezentujemy tylko jedną stronę transakcji.

Działamy wyłącznie w imieniu i na rzecz naszego klienta. Na każdym etapie pracy stawiamy na profesjonalny marketing i jakość oferty. Pobieramy wynagrodzenie od tej strony transakcji dla której mamy przyjemność pracować. Przeprowadzamy negocjacje w imieniu klienta, rzetelnie dbając o jego interes .

step alt

3 Wycena twojej nieruchomości

ANALIZA RYNKU I CENY

Dla naszych klientów analizujemy rynek i dobieramy najbardziej efektywne narzędzia. Doradzamy w oparciu o wszechstronną wiedzę oraz doświadczenie uzyskane z setek transakcji zakończonych sukcesem w ciągu ostatnich lat. W przeprowadzanej analizie uwzględniamy m.in. rodzaj i stan nieruchomości, lokalizację oraz konkurencyjność oferty.

Ponadto przy wyznaczaniu ceny ofertowej opieramy się na wiarygodnych źródłach informacji o rynku nieruchomości tj. mapach transakcji i raportach cenowych, które analizują dane z bazy ponad 5 milionów aktów notarialnych.

4 Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, jak przygotować Państwa nieruchomość do sprzedaży. Na tym etapie oferujemy pośrednictwo przy organizacji ekipy sprzątającej oraz przeprowadzamy home staging – profesjonalny wizaż przestrzeni w nieruchomości. Jak wykazały badania wpływa on pozytywnie nie tylko na szybkość sprzedaży, ale również na jej finalną cenę.

step alt

5 Oferta nieruchomości

Odpowiednie przygotowanie oferty jest jednym z ważniejszych punktów sprzedaży. Profesjonalna sesja zdjęciowa, wprowadzenie niezbędnych parametrów nieruchomości do bazy danych, przygotowany przez copywriterów dwujęzyczny opis nieruchomości to zabiegi konieczne. Wszystko to ma wpływ na pozycjonowanie oferty oraz dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej.

6 Marketing

W zależności od potrzeb korzystamy z różnych kanałów sprzedaży (portale internetowe, kampanie social media, video, banery i wiele innych). Zanim jednak Twoja oferta trafi na portale branżowe zostanie wysłana do potencjalnych klientów z naszej bazy oraz do agencji nieruchomości, które wsółpracują w systemie MLS(wymiana ofert między biurami). Państwa oferta jest okazjonalna ,umiejscowiona tylko w jednym biurze,a mimo to dostęp do Państwa oferty ma przeszło ponad 100 pośredników. Pracując na umowach premium, nasze biuro wspólpracuje, a nie konkuruje, nie ukrywa danych oferty podając dokładny adres położenia nieruchomości

step alt

7 Prezentacja Nieruchomości

Współpraca z Kukla Nieruchomości ma ten plus, że prezentacje nieruchomości może przejąć na siebie nasz doradca ds. sprzedaży. Pracujemy dla Państwa poza standardowymi godzinami pracy oraz w weekendy, jesteśmy neutralni dla potencjalnego kupca.

Bardzo często właściciele nieruchomości nie zdają sobie sprawy z tego, że ich obecność podczas prezentacji to dodatkowy stres i kupujący nie czują się swobodnie. Nam zależy, aby stworzyć jak najbardziej optymalne warunki do podjęcia decyzji o zakupie.

8 Stały kontakt z Klientem

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami nieruchomości, przesyłamy raporty, na bieżąco analizujemy sytuację, modyfikujemy strategię działań. Na etapie złożenia oferty przez kupującego pomagamy w negocjacjach i wszelkich ustaleniach.

Kładziemy ogromny nacisk na szkolenia naszych doradców, a także współpracujemy z kancelariami prawnymi specjalizującymi się w prawie nieruchomości.

step alt

9 Przygotowanie dokumentacji i finalizacja transakcji

Nadzorujemy cały proces sprzedaży, przygotowujemy za klientów weryfikację niezbędnych do sprzedaży dokumentów. Ustalamy zapisy z notariuszem, dbamy o to, aby transakcja przebiegła spokojnie i bezpiecznie. Nasz Klient może na nas liczyć w każdym momencie, w tym także podczas podpisywania dokumentów u notariusza.

Dodatkowo przy przekazaniu mieszkania pomożemy wykonać protokół zdawczo-odbiorczy oraz przepisać media. Działamy w oparciu o najwyższe standardy. Posiadamy ubezpieczenie OC w obrocie nieruchomościami, jesteśmy aktywnym członkiem Polskiej Federacji na Rynku Nieruchomościami. Regularnie szkolimy naszych agentów nieruchomości. Jesteśmy wspierani przez najlepszych specjalistów: kancelarie prawne, notarialne i biura podatkowe.

Masz pytania?

Zadzwoń

Zadzwoń 881 208 147

Masz nieruchomość na sprzedaż lub wynajem

Opinie naszych

Klientów

Zgłoś swoją

nieruchomość