Zamknij menu

Kariera w Kukla Nieruchomości

W Kukla Nieruchomości od wielu lat wspieramy naszych Klientów w wyborze różnorodnych ofert nieruchomości w województwie Małopolskim. Jesteśmy jednym z liderów w województwie pracy na umowach premium(wyłączności)

Nasza firma dąży do nieustannego podnoszenia jakości świadczonych usług. Pracujemy wyłącznie w systemie sprzedaży nieruchomości, który gwarantuje szybkie i efektywne rezultaty. Wspieramy się potężnym marketingiem, który skutecznie promuje nasze oferty. Profesjonalne sesje fotograficzne oraz technika home stagingu zapewniają prezentację nieruchomości na najwyższym poziomie. Ponadto, dbamy o nasz silny i pozytywny wizerunek marki.

Jeśli męczy Cię nieustanne przeskakiwanie z jednego biura na drugie, ciągłe zastanawianie się, czy gdzieś tam istnieje lepsza opcja, to zapraszamy Cię do dołączenia do nas. Razem możemy tworzyć nie tylko Twój indywidualny wizerunek, ale również rozwijać naszą firmę.

Nieustannie dążymy do rozwoju, stawiając na wartości, takie jak szczerość i ciągły rozwój. Dzięki temu, nasi doradcy stale doskonalą swoje umiejętności, tworzą długotrwałe, bliskie relacje z Klientami i cieszą się licznymi rekomendacjami.

Rok po roku nasza firma przyspiesza, dlatego obecnie poszukujemy współpracowników, którzy podzielają nasze wartości i aspiracje.

Oferty pracy

Pośrednik nieruchomości

Poszukujemy ambitnych kandydatów, którzy marzą o karierze jako agenci nieruchomości.

Zapraszamy do świata nieruchomości, gdzie możesz zostać agentem o nieograniczonym potencjale. Poszukujemy pasjonatów biznesu w branży nieruchomości, dla których rola Doradcy/Eksperta w obrocie nieruchomościami to nie tylko praca, ale przede wszystkim szansa na stworzenie własnej marki.

Bycie Przedsiębiorcą w tej dziedzinie to wytrwałość, odpowiedzialność i determinacja w działaniu, umiejętność osiągania wyznaczonych celów oraz łatwość w budowaniu relacji. Jeśli jesteś gotowy/a na nieustanny rozwój i poszerzanie swojej wiedzy, to ta oferta jest dla Ciebie.

Nie szukamy zwykłych „pracowników”. Każdy pośrednik w obrocie nieruchomościami prowadzi własny biznes, korzystając z pełnego wsparcia organizacyjnego, marketingowego i teoretycznego ze strony Kukla Nieruchomości. Jako nasz doradca ds. nieruchomości będziesz budować swoje własne imię i markę, stając się cenionym specjalistą w oczach klientów.

Czy już prowadzisz własną działalność gospodarczą, czy jesteś gotowy/a założyć ją od podstaw, zapewniamy Ci nieograniczone możliwości rozwoju własnego biznesu. Jako agent nieruchomości będziesz swoim własnym szefem, decydując samodzielnie o tym, co i kiedy robisz, a przede wszystkim ile zarabiasz.

Jeśli cechuje Cię samodzielność, ambicja oraz pragnienie zarabiania godziwych pieniędzy, jednocześnie pomagając innym w spełnianiu ich marzeń, a także pragniesz uwolnić się od korporacyjnego środowiska i zapewnić sobie elastyczny czas pracy, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Szukamy wyjątkowo zmotywowanych kandydatów, którzy pragną osiągnąć wysokie dochody i sukces w branży nieruchomości.

Rodzaj umowy

Umowa zlecenie

wymiar pracy

Pełen etat

Wynagrodzenie

5.000 - 75 000 PLN (+VAT)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie trwałych, pozytywnych relacji z klientami
  • Podpisywanie umów pośrednictwa
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży i wynajmu
  • Marketing ofert
  • Prezentacje nieruchomości potencjalnym klientom
  • Doradztwo związane z obsługą transakcji
  • Praca z Klientem kupującym i sprzedającym
  • Obsługa Klienta od A do Z
  • Prezentacje nieruchomości
  • Zarządzanie procesem marketingu i sprzedaży ofert
  • Duża samodzielność

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w pracę oraz umiejętność pracy zespołow
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Wysoka kultura osobista i etyka zawodowa
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie jako agent nieruchomości lub praca na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Profesjonalne wdrożenie do systemu operacyjnego CRM
  • Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy
  • Indywidualny system motywacyjny uzależniony od kompetencji i indywidualnego zaangażowania
  • Wiedzę, która da Ci możliwość pracowania TYLKO NA UMOWACH PREMIUM
  • Dostęp do biura 24h, w prestiżowej lokalizacji
  • Wyposażenie stanowiska pracy: telefon służbowy, komputer oraz cały pakiet narzędzi marketingowych
  • Progresywny system wynagrodzenia oparty na wysokich prowizjach. Możliwość osiągania ponadprzeciętnych dochodów pracy w oparciu o kontrakt B2B
  • Znakomita atmosferę w pracy i aktywne wsparcie przełożonych