Zamknij menu

Wynajem

Współpracujemy zarówno z Klientami instytucjonalnymi, jak i indywidualnymi, dlatego do skorzystania z naszych usług pośrednictwa w wynajmie zachęcamy także osoby, które interesuje wynajem mieszkania.

Gwarantujemy Państwu najwyższy poziom świadczonych usług, pełne doradztwo oraz rozwiązania skrojone na miarę Państwa potrzeb. W naszej pracy zawsze szukamy optymalnych rozwiązań, dostosowanych do oczekiwań i możliwości finansowych Klienta.

Pomoc na każdym etapie procesu
Pośrednicząc zarówno w wynajmie mieszkań, jak i powierzchni handlowo-usługowych oraz biurowych, dokładamy wszelkich starań, by proces pozyskania nieruchomości z pomocą naszych ekspertów był prosty i bezpieczny. Wspieramy naszych Klientów na wszystkich etapach współpracy, począwszy od wyszukiwania nieruchomości, poprzez negocjacje i wybór optymalnych opcji, aż po przygotowanie umowy. Właścicielom nieruchomości oferujemy pomoc nie tylko w pozyskiwaniu najemców, lecz także w całym procesie zarządzania wynajmem. Z kolei najemcy korzystający z naszych usług mogą liczyć między innymi na dokładną analizę kosztów i opracowanie strategii optymalizacji

Opinie naszych

Klientów

Nie znalazłeś

czego szukasz?

Napisz do nas