Zamknij menu
Slider image
first icon second icon

W branży jesteśmy obecni od 23 lat. Nasze doświadczenie i wiedza sprawiają, że klienci, oszczędzają przede wszystkim na nieefektywnym pośrednictwie.

Współpraca z naszym biurem to gwarancja skutecznej sprzedaży, czyli uwolnienia największej ilości środków z nieruchomości, w możliwie jak najkrótszym czasie oraz znalezienie wyjątkowej nieruchomości, która przerośnie Państwa oczekiwania.Jednocześnie służymy klientom naszym doświadczeniem na każdym etapie - od szeroko rozumianego marketingu, po kwestie finansowe.

Kukla

Rynek nieruchomości

bez tajemnic

Od początku naszej działalności mieliśmy jasne zasady oraz fundamenty, na których niezmiennie opieramy działania biura Kukla Nieruchomości. Klienci docenili nasze zaangażowanie, pełen profesjonalizm oraz rzetelność w podejmowanych działaniach.Zaufaniem od lat obdarzają nas zarówno klienci indywidualni, jak i korporacje. Współpracujemy z klientami z Polski oraz z zagranicy. Każdego dnia zgłaszają się do nas kolejni, którzy zlecają nam sprzedaż lub wynajem swoich nieruchomości oraz poszukiwania wymarzonych domów i mieszkań.

CO NAS WYRÓŻNIA:

PARTNERSTWO:

Cenimy sobie relacje z naszymi klientami i wiemy, że każdy z nich ma swoją historię. Jesteśmy gotowi, żeby ją wysłuchać, bo jej znajomość to podstawa do dalszego działania. To właśnie ta otwartość pozwala nam tworzyć indywidualny plan działania.

Z klientami łączą nas te same cele. Zależy nam na dokonaniu sprawnej i korzystnej transakcji. Świadomość, że zmierzamy w tym samym kierunku, pozwala nam zdobywać zaufanie klientów

PROFESJONALNA SESJA FOTOGRAFICZNA:

Jako ludzie jesteśmy estetami i wzrokowcami,uwielbiamy produkty piękne i idealnie zaprezentowane, Zawsze dbamy o to aby Państwa nieruchomość była pokazana w jak najlepszym świetle.

Dbamy o detale przygotowując przestrzeń pod sesję. Doradzamy w kwestii aranżacji wnętrza i  ewentualnego doposażenia nieruchomości. Zdajemy sobie sprawę że szczegóły podnoszą cenę Państwa nieruchomości i przyspieszają sprzedaż.

FILMY Z DRONA:

Podkreślamy największe walory w celu promocji Państwa: rezydencji , domu czy gruntu wykorzystując do tego profesjonalne filmy w jakości hd z drona.

To najatrakcyjniejsza i bardzo pożądana przez klientów forma prezentacji przedstawiająca nie tylko walory nieruchomości ale także samej okolicy.

Forma takiej prezentacji doprowadzi że nawet najbardziej wymagający klienci będą pod ogromnym wrażeniem.

Wideoprezentacje Nieruchomości:

Chcąc jeszcze bardziej pokreślić walory Państwa nieruchomości,wprowadziliśmy możliwość wideoprezentacji.To dzięki właśnie profesjonalnym filmom z wnętrza Państwa apartamentu ,mieszkania ,czy domu dajemy możliwość potencjalnemu nabywcy zobaczyć całą przestrzeń oferowanego przez nas obiektu bez wychodzenia z domu.

To właśnie dzięki wysokiej klasy filmom  klienci mają możliwość poczuć się tak jakby byli sami we wnętrzu prezentowanego lokalu.

SKUTECZNY MARKETING:

Nasze biuro stawia na wizerunek swojej marki a co za tym idzie każdej nieruchomości którą sprzedajemy.Państwa ,rezydencje ,domy,apartamenty ,działki muszą się wyróżniać na tle innych nieruchomości a przez to zostały dostrzeżone przez klienta jako bardzo atrakcyjne.

Wymaga to od nas wykorzystanie najbardziej innowacyjnych i najnowocześniejszych rozwiązań stosowanych przez  światowych liderów w branży nieruchomości.

Nowocześnie i stworzona przez profesjonalistów strona internetowa naszego biura zapewnia przejrzystość i ogromna łatwość zapoznania się z Państwa ofertą.

Wyraziste zdjęcia w wysokiej rozdzielczości wideo prezentacje i filmy z drona sprawią ze klient już przed prezentacją państwa nieruchomości będzie nią zachwycony

BEZPIECZEŃSTWO

Nieruchomości stanowią jeden z najcenniejszych elementów majątku każdej rodziny, a często wręcz dorobek całego życia. Ładunek emocji związany z ich sprzedażą jest więc ogromny, a przy takiej operacji nie ma miejsca na błędy. Dlatego warto skorzystać ze wsparcia naszej firmy, która zadba o bezpieczeństwo transakcji i spokój właściciela.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I ENERGII KLIENTÓW

Czas Klienta jest dla nas niezwykle cenny. Bierzemy na siebie wiele obowiązków, którymi obarczeni byliby klienci w przypadku samodzielnej próby sprzedaży, wynajmu czy zakupu nieruchomości.

STAŁY KONTAKT Z KLIENTEM

Z każdym Klientem utrzymujemy stały kontakt, rzetelnie informujemy o postępach w powierzonym nam zadaniu. Zapraszamy do kontaktu już dziś! Na bieżąco odpowiemy na Państwa pytania, przeanalizujemy potrzeby oraz dobierzemy optymalny plan działania, prowadzący do satysfakcjonującego zakończenia transakcji. Zadowolenie naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu!

Partnerstwo

Partnerstwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu

Opinie naszych

Klientów

Pisali o nas

Certyfikaty

Zespół

Paweł Kukla

Właściciel

23 lat zaciekłego zaangażowania i pełnego pasji entuzjazmu dla branży nieruchomości sprawiło, że Paweł Kukla stał się znaną ikoną zarówno w Sprzedaży Nieruchomości Premium, jak i Nieruchomościach Komercyjnych.

Wyposażony w ogromne doświadczenie uzyskane przez niemal dekadę, Paweł może czerpać ze swojego szerokiego zakresu umiejętności i wiedzy, a także z naturalnej dyscypliny do ciężkiej pracy, zapewniając w ten sposób swoim klientom usługi, które są zarówno bezproblemowe, jak i zorientowane na wyniki.

W przypadku sprzedających wdraża innowacyjne strategie w celu ochrony i osiągnięcia docelowej wartości sprzedaży ich nieruchomości i jest ceniony za swoje umiejętności dokładnego wyceniania domów w celu uzyskania maksymalnej kwoty. Jest wyjątkowo kreatywny w tworzeniu dynamicznej i dobrze zorganizowanej kampanii marketingowej z wykorzystaniem profesjonalnie przygotowanych materiałów marketingowych i sprzedażowych oraz usług inscenizacyjnych, które wyraźnie podkreślają specyfikę każdej nieruchomości.

Poświęć więc czas, aby przekonać się, że praca z Pawłem Kuklą licencjonowanym Pośrednikiem Nieruchomości oznacza, że jesteś w centrum jego uwagi i masz pewność, że jesteś w dobrych rękach przez cały proces marketingu i negocjacji, niezależnie od tego, czy kupujesz, czy sprzedajesz swoja nieruchomość.

agent

Marzena Kukla

Doradca ds Nieruchomości

agent

Weronika Baradziej

Weronika to osoba nad wyraz szczera i ambitna. Swoją pasję do
branży nieruchomości przekłada na ogromne zaangażowanie i dbałość
o każdy detal w całym procesie przeprowadzania transakcji. Bardzo
ceni sobie kontakt z Klientem i stale poszerza swoją wiedzę,
uczestnicząc w licznych warsztatach i szkoleniach z dziedziny szeroko
pojętego obrotu nieruchomościami. Nigdy się nie poddaje i uparcie dąży
do postawionych sobie celów. Doświadczenie wypracowuje ciężką
pracą oraz podejmowaniem się transakcji, które dla niejednej osoby
mogłyby stanowić wyzwanie. Jest skuteczna w swoich działaniach, a
Klienci darzą Ją ogromnych zaufaniem.

agent

Tomasz Włodarczyk

Doradca ds Nieruchomości

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (nr li. 28840).

Ukończył studia prawnicze oraz podyplomowe studia „szacowanie nieruchomości” w Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Uczestniczył w wielu szkoleniach z zakresu sprzedaży oraz obsługi klienta. Posiada szeroką wiedzę z zakresu rynku nieruchomości, zarówno praktyczną jak i teoretyczną. Charakteryzuje się rzetelnością i profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Dzięki swojemu zaangażowaniu skutecznie dociera do potencjalnych klientów i skraca czas transakcji. Posiada wysokie kompetencje marketingowe oraz negocjacyjne. Klientom zapewnia pełne wsparcie podczas całego procesu sprzedaży

agent

Albert Kołodziej

Albert jest ekspertem w dziedzinie nieruchomości, łączy w sobie cechy komunikatywności i głębokiej wiedzy w obszarach negocjacji, sprzedaży i marketingu. Jego nieustanna chęć rozwoju i zdobywania nowych umiejętności czyni go specjalistą, który doskonale rozumie, że każdy klient wymaga indywidualnego podejścia.

Albert kładzie nacisk na szczerość, zaangażowanie i dbałość o każdy detal w procesie transakcji. Jest ekspertem w negocjacjach, wspierając klientów w uzyskaniu najlepszych warunków przy sprzedaży ich nieruchomości. Jego umiejętność budowania trwałych relacji opiera się na doskonałym słuchaniu i zrozumieniu potrzeb klienta. Poprzez uczestnictwo w licznych warsztatach i szkoleniach, Albert stale poszerza swoją wiedzę, dążąc do zapewnienia klientom najlepszej możliwej obsługi. Jego skuteczność w działaniu oraz zaufanie, jakim darzą go klienci, stanowią motywację do ciągłego doskonalenia i podnoszenia standardów obsługi.

Jego zasada, że każdy zadowolony klient jest motywacją do dalszej pracy, sprawia, że Albert jest nie tylko ekspertem w swojej branży, lecz także osobą zaangażowaną, która zawsze idzie o krok dalej, by spełnić oczekiwania swoich klientów.”

agent