Zamknij menu
Slider image
first icon second icon

W branży jesteśmy obecni od 23 lat. Nasze doświadczenie i wiedza sprawiają, że klienci, oszczędzają przede wszystkim na nieefektywnym pośrednictwie.

Współpraca z naszym biurem to gwarancja skutecznej sprzedaży, czyli uwolnienia największej ilości środków z nieruchomości, w możliwie jak najkrótszym czasie oraz znalezienie wyjątkowej nieruchomości, która przerośnie Państwa oczekiwania.Jednocześnie służymy klientom naszym doświadczeniem na każdym etapie - od szeroko rozumianego marketingu, po kwestie finansowe.

Kukla

Rynek nieruchomości

bez tajemnic

Od początku naszej działalności mieliśmy jasne zasady oraz fundamenty, na których niezmiennie opieramy działania biura Kukla Nieruchomości. Klienci docenili nasze zaangażowanie, pełen profesjonalizm oraz rzetelność w podejmowanych działaniach.Zaufaniem od lat obdarzają nas zarówno klienci indywidualni, jak i korporacje. Współpracujemy z klientami z Polski oraz z zagranicy. Każdego dnia zgłaszają się do nas kolejni, którzy zlecają nam sprzedaż lub wynajem swoich nieruchomości oraz poszukiwania wymarzonych domów i mieszkań.

CO NAS WYRÓŻNIA:

PARTNERSTWO:

Cenimy sobie relacje z naszymi klientami i wiemy, że każdy z nich ma swoją historię. Jesteśmy gotowi, żeby ją wysłuchać, bo jej znajomość to podstawa do dalszego działania. To właśnie ta otwartość pozwala nam tworzyć indywidualny plan działania.

Z klientami łączą nas te same cele. Zależy nam na dokonaniu sprawnej i korzystnej transakcji. Świadomość, że zmierzamy w tym samym kierunku, pozwala nam zdobywać zaufanie klientów

PROFESJONALNA SESJA FOTOGRAFICZNA:

Jako ludzie jesteśmy estetami i wzrokowcami,uwielbiamy produkty piękne i idealnie zaprezentowane, Zawsze dbamy o to aby Państwa nieruchomość była pokazana w jak najlepszym świetle.

Dbamy o detale przygotowując przestrzeń pod sesję. Doradzamy w kwestii aranżacji wnętrza i  ewentualnego doposażenia nieruchomości. Zdajemy sobie sprawę że szczegóły podnoszą cenę Państwa nieruchomości i przyspieszają sprzedaż.

FILMY Z DRONA:

Podkreślamy największe walory w celu promocji Państwa: rezydencji , domu czy gruntu wykorzystując do tego profesjonalne filmy w jakości hd z drona.

To najatrakcyjniejsza i bardzo pożądana przez klientów forma prezentacji przedstawiająca nie tylko walory nieruchomości ale także samej okolicy.

Forma takiej prezentacji doprowadzi że nawet najbardziej wymagający klienci będą pod ogromnym wrażeniem.

Wideoprezentacje Nieruchomości:

Chcąc jeszcze bardziej pokreślić walory Państwa nieruchomości,wprowadziliśmy możliwość wideoprezentacji.To dzięki właśnie profesjonalnym filmom z wnętrza Państwa apartamentu ,mieszkania ,czy domu dajemy możliwość potencjalnemu nabywcy zobaczyć całą przestrzeń oferowanego przez nas obiektu bez wychodzenia z domu.

To właśnie dzięki wysokiej klasy filmom  klienci mają możliwość poczuć się tak jakby byli sami we wnętrzu prezentowanego lokalu.

SKUTECZNY MARKETING:

Nasze biuro stawia na wizerunek swojej marki a co za tym idzie każdej nieruchomości którą sprzedajemy.Państwa ,rezydencje ,domy,apartamenty ,działki muszą się wyróżniać na tle innych nieruchomości a przez to zostały dostrzeżone przez klienta jako bardzo atrakcyjne.

Wymaga to od nas wykorzystanie najbardziej innowacyjnych i najnowocześniejszych rozwiązań stosowanych przez  światowych liderów w branży nieruchomości.

Nowocześnie i stworzona przez profesjonalistów strona internetowa naszego biura zapewnia przejrzystość i ogromna łatwość zapoznania się z Państwa ofertą.

Wyraziste zdjęcia w wysokiej rozdzielczości wideo prezentacje i filmy z drona sprawią ze klient już przed prezentacją państwa nieruchomości będzie nią zachwycony

BEZPIECZEŃSTWO

Nieruchomości stanowią jeden z najcenniejszych elementów majątku każdej rodziny, a często wręcz dorobek całego życia. Ładunek emocji związany z ich sprzedażą jest więc ogromny, a przy takiej operacji nie ma miejsca na błędy. Dlatego warto skorzystać ze wsparcia naszej firmy, która zadba o bezpieczeństwo transakcji i spokój właściciela.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I ENERGII KLIENTÓW

Czas Klienta jest dla nas niezwykle cenny. Bierzemy na siebie wiele obowiązków, którymi obarczeni byliby klienci w przypadku samodzielnej próby sprzedaży, wynajmu czy zakupu nieruchomości.

STAŁY KONTAKT Z KLIENTEM

Z każdym Klientem utrzymujemy stały kontakt, rzetelnie informujemy o postępach w powierzonym nam zadaniu. Zapraszamy do kontaktu już dziś! Na bieżąco odpowiemy na Państwa pytania, przeanalizujemy potrzeby oraz dobierzemy optymalny plan działania, prowadzący do satysfakcjonującego zakończenia transakcji. Zadowolenie naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu!

Partnerstwo

Partnerstwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu

Opinie naszych

Klientów

Pisali o nas

Certyfikaty

Zespół

Paweł Kukla

Właściciel

23 lat zaciekłego zaangażowania i pełnego pasji entuzjazmu dla branży nieruchomości sprawiło, że Paweł Kukla stał się znaną ikoną zarówno w Sprzedaży Nieruchomości Premium, jak i Nieruchomościach Komercyjnych.

Wyposażony w ogromne doświadczenie uzyskane przez niemal dekadę, Paweł może czerpać ze swojego szerokiego zakresu umiejętności i wiedzy, a także z naturalnej dyscypliny do ciężkiej pracy, zapewniając w ten sposób swoim klientom usługi, które są zarówno bezproblemowe, jak i zorientowane na wyniki.

W przypadku sprzedających wdraża innowacyjne strategie w celu ochrony i osiągnięcia docelowej wartości sprzedaży ich nieruchomości i jest ceniony za swoje umiejętności dokładnego wyceniania domów w celu uzyskania maksymalnej kwoty. Jest wyjątkowo kreatywny w tworzeniu dynamicznej i dobrze zorganizowanej kampanii marketingowej z wykorzystaniem profesjonalnie przygotowanych materiałów marketingowych i sprzedażowych oraz usług inscenizacyjnych, które wyraźnie podkreślają specyfikę każdej nieruchomości.

Poświęć więc czas, aby przekonać się, że praca z Pawłem Kuklą licencjonowanym Pośrednikiem Nieruchomości oznacza, że jesteś w centrum jego uwagi i masz pewność, że jesteś w dobrych rękach przez cały proces marketingu i negocjacji, niezależnie od tego, czy kupujesz, czy sprzedajesz swoja nieruchomość.

agent

Marzena Kukla

Doradca ds Nieruchomości

agent

Joanna Pietrusa

Joanna to Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami. Odbyła wielomiesięczne szkolenie w zakresie m. in. identyfikacji potrzeb klienta, wyceny nieruchomości, podstaw prawnych obsługi technicznej rynku, strategii marketingowych, czy gospodarki zasobami ludzkimi. Kurs ten został uwieńczony egzaminem sprawdzającym umiejętności. Dzięki temu, oraz ogromnemu doświadczeniu w branży, klienci mają stuprocentową pewność, że są w dobrych rękach.

Praca w nieruchomościach jest jej pasją i sprawia jej ogromną radość oraz satysfakcję, w szczególności podczas budowania relacji z Klientem. Owocuje to wieloma udanymi transakcjami zakończonymi w krótkim okresie czasu od momentu podpisania umowy. Dowodzi to jej skuteczności na rynku nieruchomości, co zostało docenione przez wielu klientów i prowadzi do dalszych poleceń.

Prywatnie także fotografka biznesowa, produktowa oraz wnętrzarska. W jej pracach przejawia się zamiłowanie do wnętrz, tworzenia kompozycji oraz pracy z ludźmi. Nie boi się podejmować nowych wyzwań, ponieważ wie, że to jedyna droga do sukcesu. Jest zawsze konkretna i zdecydowana w swoich działaniach. Ponadto, fanka aktywności sportowych, co buduje jej siłę charakteru oraz pewność siebie. Zagadnienia te wzajemnie się uzupełniają i tworzą spójną całość w kontekście profesji agenta nieruchomości.

agent